Początek 2020 przyniósł duże zainteresowanie krzesłami gamingowymi, teraz czas na biurka. Jeżeli grasz na PC/konsoli +3h dziennie, nowe biurko może być zbawienne, aby umilić twoje sesje gamingowe.

Biurka oferowane przez Alphadesk nie są jedynie „biurkami do gier”. Jest tu całkiem sporo dodatków, które mogą się przydać w zależności od tego, czego potrzebujesz. Sprzęt w naszej ofercie posiada zintegrowane uchwyty na napoje, umieszczone na boku, aby zapobiec rozlewaniu się płynów. Koniec z zalaną klawiaturą!

Oczywiście, jest tu coś więcej niż tylko uchwyty na napoje. Biurko Gamma oferuje oświetlenie LED oraz dużą, teksturowaną powierzchnię idealną dla myszki! Czteroportowy koncentrator USB 3.0, który można podłączyć do komputera w celu zapewnienia łatwego dostępu. Nie możemy zapominać o dedykowanym haku na słuchawki lub okulary VR. Żeby nie zahaczać nogami o kable wbudowaliśmy specjalną listwę, która pomoże utrzymać kable w porządku.

Biurko Delta jest tańszym odpowiednikiem Gammy, oferuje podobne ficzery jednak za niższą cenę. Podobnie jak u starszego brata znajdziesz tu mnóstwo miejsca na monitory, głośniki, kontrolery, telefon i nie tylko. Z tyłu znajduje się uchwyt listwy zasilającej z wbudowanym systemem zarządzania przewodami, a także dedykowany hak na słuchawki, jednak najważniejsza w tym wszystkim jest regulacja wysokości, która znacznie ułatwia pracę biurową.

Takie kompleksowe biurka znajdują swoich miłośników zarówno w biurach, jak i w pokojach najbardziej wymagających graczy. Cenione są za wygodę oraz są złotym środkiem łączącym funkcjonalność biurową z gamingowymi niezbędnikami. Zastanawiasz się nad upgradem swojego setupu gaminogowego? Sprawdź nasze promocje, ponieważ oferujemy -20% na najlepsze na rynku biurka Alphadesk!