ALPHADESK

Wejdź na wyższy poziom gry!

Od czasów antycznych alpha jako pierwsza litera greckiego alfabetu jest wykorzystywana do oznaczania rzeczy pierwszych i najważniejszych, takich jak nasza marka. Chcemy tworzyć najlepsze produkty dla najbardziej wymagających graczy, łamać konwenanse i przekraczać zastane bariery. Ze współpracy czołowych polskich gamerów i designerów, po długim i rygorystycznym procesie projektowania i testowania, narodził się projekt, który przynosi nową jakość na rynku biurek dla graczy. Razem z nami możesz wejść na wyższy poziom gry!

Jasper Sołtysiewicz

Realizuję swoje nowatorskie pomysły!

Od najmłodszych lata mama musiała mnie odciągać od komputera! Uwielbiam gry – to nieodłączna część mojego życia. Zawsze brakowało mi porządnego sprzętu dla graczy o wysokiej jakości. Tak właśnie wpadłem na Alphadesk, biurka skrojone dla najlepszych!

Stuart Barton - Stuu

Dlaczego postanowiłem stworzyć Alphadesk?

Chociaż obecnie tworzę głównie content lifestyle’owy to jednak wywodzę się z gamingu i cały czas pozostałem gamerem. Gry to moja pasja od zawsze. Spędzając dziennie długie godziny na graniu przez lata poszukiwałem biurka, które spełniałoby moje oczekiwania dotyczące wygody i wyglądu. Przetestowałem wiele modeli zarówno polskich jak i zagranicznych producentów, ale wciąż czułem, że to nie jest to czego szukam.

Ostatecznie stwierdziłem, że skoro nie mogę nigdzie znaleźć produktu idealnego, to sam go stworzę! W ten sposób narodziło się biurko o wyjątkowym designie i najwyższych standardach jakości, dzięki któremu mogę w zdrowy sposób grać i pracować. Teraz chciałbym podzielić się owocem mojej pracy również z Wami.

Co nas wyróżnia?

Stworzone w Polsce

Zaprojektowane i wykonane w Polsce przez stolarza z długoletnim doświadczeniem

Indywidualizm

Osobiste podejście do każdego klienta i niezrównana możliwość kastomizacji produktu. Produkty dla najbardziej wymagających profesjonalistów

Jakość

Wytrzymały blat o wysokich walorach użytkowych z dodatkową powłoką wysokiej jakości lakieru

Najwyższe standardy

Najlepsza na rynku ergonomia blatu i zaawansowane technicznie rozwiązania

EKO

Wykonane z materiałów przyjaznych środowisku

Łatwy montaż

Instrukcja pozwalająca szybko i przyjemnie złożyć swoje biurko

Zaglądnij na nasz Instagram!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zaufali nam!

Jan Kowalski

about-us-gallery-photo-1

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Jan Kowalski

about-us-gallery-photo-1