Zwrot z uwagi na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 

Jako konsument mają Państwo prawo odstąpienia od umowy zawartej w naszym sklepie internetowym bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 60 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy koniecznym jest poinformowanie nas o Państwa decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w formie jednoznacznego oświadczenia wysłanego w jednej z 2 poniższych form:

• pisemnie na adres: Game Desk sp. z o. o., ul. Jagienki 32, 92-439 Łódź;

• w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@alphadesk.pl;

W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy Państwu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyłączeniem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowanego przez nas.
Środki zostaną zwrócone nie później niż 60 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraziliście Państwo zgodę na inne rozwiązanie. Przysługuje nam prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego produktu lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Jeżeli otrzymali Państwo produkt, prosimy o odesłanie lub przetransportowanie go na adres:

Świtezianki 36,

90-001 Łódź, Polska

Aby Państwa zwrot był skuteczny, wysyłka musi nastąpić nie później niż 60 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zgodnie z prawem bezpośrednie koszty zwrotu towaru, na przykład koszt wysyłki kurierskiej, spoczywają po Państwa stronie. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości produktów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Towary podlegające zwrotowi nie mogą nosić żadnych znamion użytkowania.